5 Eylül Apartmanı 2006 yılından itibaren sadece kış döneminde eğitim-öğretim süresi içerisinde değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir.

          Apartmanımız açık olduğu dönemlerde sizlerin evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz, evinizin konforunu yaşabileceğiniz, ailelerin ise huzur ve güven içinde sizleri emanet edebileceği ilkeli ve hassas bir ortamdır. Bizlerin amacı öncelikle sizlere daha güvenli ve rahat edebileceğiniz bir ortam hazırlamaktır. Sizlerin takdiriyle kendimize olan güvenimiz ve gelişme isteğimiz artmaktadır.

      Apartmanımız iki ve üç kişilik odalardan oluşmaktadır. Her odada kişiye özel yatak, dolap, kitaplık, çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca her dairede çamaşır makinesi,çamaşır kurutma askılığı,ütü masası,elektrik süpürgesi,her öğrencinin rahatlıkla yemek yapabileceği mutfaklarda buzdolabı, ocak, mutfak gereçleri hizmete sunulmuştur.Ayrıca Dünyaya açılmanın penceresi olan internet imkanı Apartmanımızda 7/24 sınırsız olarak hizmetinizdedir. 24 saat sıcak su ve ısınma imkanı mevcuttur.

İlginiz için Teşekkür ederiz.
Mehmet Ali YETKİN